Anasayfa » Aşk Büyüsü » Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü yapan Medyumların Medyumu Cindar hoca, çok merak edilen ve sık sorulan aşk büyüsü işlemlerini anlatıyor. Adına her ne kadar Büyü denilse de Aşk gibi sonsuz sevgi içeren bir duyguyu barındırır içinde! Evet Aşk Büyüsünden söz ediyorum. Burada bahsedeceğim çalışmalar kesinlikle büyü değildir! Büyü yapmadan kişiye özel niyetine göre etkili manevi destek sağlıyorum. Aşkını kendine bağlamak isteyenler hiç çekinmeden 7 Gün 24 Saat bana ulaşabilir.

Sevdiğiniz kimse kaderi veya kısmeti sebeplerden dolayı sizi terk etmiş olabilir. Aranıza başkaları girmiş ve sizin ayrılmanıza sebep olan kimseler mi var? Eşiniz veya Sevdiğiniz sizden istemeden ayrılmış olabilir manevi yardım almak için beni arayın. Genelde ayrılıklar ikinci kişilerden dolayı oluyor. Nazar ve büyülerin etkisi kişilerin ayrılmalarında başrol oynayabiliyor. 

SU BAKIMI SİZE YOL GÖSTERECEK

Sebepli yada sebepsiz ayrılıkların nedenlerini ve sebeplerini öğrenmek isteyenler için detaylı (Su Bakımı) yapıyorum. Su bakımı Ücretlidir! Tüm sorunların cevabını ve aslını duru görü su falı baktırarak kim öğrenmek istemez ki! Gerçek ve Doğru yorumlar ile yolunuza Işık tutuyorum ve sizleri ilmi bilgilerim ile aydınlatıyorum. Bu durumlara münkariz kimseler hiç vakit kaybetmeden Alim ve Havas ilmi bilgisi olan gerçek bir hocadan yardım almaları gerekmektedir.

BÜYÜ YAPTIRMADAN AŞIK ETME

Günaha sebep olacağından ötürü burada bahsi geçen çalışmalarım kesinlikle büyü değildir! Yazdığım yazılarımın cahilin eline geçmemesi adına özet olarak Aşk Büyüsü diye bahsediyorum. Ledünni ve Havas bilgilerini kesinlikle bu makalemde paylaşmıyorum! Kendine ben medyumum diyen bazı şahıslar bunu kötüye kullanabilir. Vefk ve aşk tılsımı çalışmalarını yalnızca telefonda işlem yapacağım kişilere bahsediyorum.

Ayrılan eşleri, sevgilileri, sözlü ve nişanlı olanları birleştirme konularında destek sağlıyorum. Mahkeme kararı almış boşanmak üzere olan eşleri birleştirme muhabbet ve evlilik yıldızı bağlama çalışmaları yapıyorum. Ailesinin yanına yada arkadaşının yanına gitmiş eşi vicdanen rahatsız edip pişman olarak muhabbet ile geri getirme tılsımı.

Sevdiğin sözlün yada nişanlın arkadaşın hiç fark etmez aşık etmek büyü yapmadan dualı vefkler ile bağlamak mümkündür. Büyük tecrübelerim ile hazırladığım çalışmalar hızlı etki ve tesir sağlıyor. Eğer murat eder ve dilersen birinin sana sıkı ve kuvvetli bir bağ ile dost olmasını sağlayabiliyorum.

ÖMÜRLÜK KALICI AŞK BÜYÜSÜ

Kişiye özel emsalsiz uygulanan vefk çalışmaları için, Zaferan, Safran, Misk, Amber ve Gül yağı ile yazıyorum. Yapacağım vefkler için Özel bir mürekkep hazırlanır yazılacak vefkler ve tılsımlar ayrıca bunlarla tütsülenir. Kişiye özel 72 saat’de bağlama muhabbet celbi için kişinin muradına uygun ayet ve esmalar tespit edilir. Bu ayetler ve Esmalar ile özel tılsımlı vefkler düzenlenir ve kişinin üzerine müekkel olan hadim ve hüddamlar tespit edilir. Muradımıza uygun bir şekilde kişinin üzerine bu rahmani ve ulvi hüddamlar şartlanarak vekillendirilir. Özel tütsüler ile hazırlanan bir odada! Misk ve amber buhur edilir dualar ve kasemler okunarak havas çalışmaları yapılır.

Gümüş ve bakır levhalar hazırlanır bu levhalara uygun tılsımlar ve vefkler resim edilir. Muradınız için özenle seçilmiş beyaz bir atın ön sağ ayağından alınmış at nalı üzerine vefk yapılır. Sevdiğinizin size bağlanması için At nalına vefk ve tılsımlar yazılır ve ateşe gömülür. Büyük tecrübeler neticesinde tespit edilmiş bu çalışmalar yüzlerce kez denenmiştir.

Bu Makalemde bahsi geçen şeyleri sizler yapmıyorsunuz! Ben sizlerin vekaleti ile Muradınız için yapıyorum. 72 Saatte Aşık etme işlemi için kor ateş eşliğinde 3 gün boyunca hiç aralık verilmeden okuma ve zikirler dualar eşliğinde çalışmalar yapılır.

BELİRTİLERİ NELER?

Bu süre içerisinde Murat olunan kişinin hiç kararı kalmaz sizi arar ve çıkar yanınıza gelir. Bu kişide şöyle belirtiler olur. Üzerine Hüddam şartlandığı için, aklı kalbi sürekli sizi düşünür, sizi görmek ister, sizi özler. Hatta sizden ayrıldığı için büyük pişmanlıklara düşer. Hatalı olduğunu düşünür, vicdanen rahatsız olur ve kalbi sızlar. Merhamet duyguları ve rahmet duyguları içine dolar bu tamamen mübareklerin ve yüzü suyu hakkı hürmetine gerçekleşir. Size karşı bir haksızlık yapmışsa bundan pişman olur ve vazgeçer. Terk ettiğinden veya araya mesafe koyduğundan dolayı ruhen rahatsız olur. Sizi aramaya ve sormaya başlar, bu işlemler genelde 3 günde etki gösteriyor 7 günde sonuç veriyor ve ömür boyu kalıcı oluyor. 21 Gün ile 41 Gün arasında tam manası ile beklediğiniz aşk ve muhabbet gerçekleşmiş oluyor.

AŞK BÜYÜLERİ NASIL ÇALIŞIYOR?

Aşk büyüleri yapılan kişinin üzerinde nasıl çalışır. Sevdiğiniz Kimse Sizin sesinizi duymak ister hatta bir parçasının eksildiğini sürekli düşünür. Size aşk ve muhabbetle acil bir şekilde döner. Bu çalışmalar aslında büyü değildir! Dualı vefkler ve tılsımlar ile kişiye özel yapılır.

30 yılı aşkın büyük tecrübeler ve sınamalar neticesinde elde edilmiş faydalı ilim kaynaklarından hazırlanır. Yapılacak bağlama tılsımlar ve vefkler rahmani ve ulvi çalışmalardır. Bu işlem yapıldığında kişi hiç kararsız size döner ve büyü olmuş gibi veya büyülenmiş gibi olmaz! Bunu asla kişi anlamaz doğal olarak bu kişinin bünyesinde etki eder. Çünkü yapılacak çalışma büyü değil bir başka yerde veya fal’da veya bir medyum vasıtasıyla tespit edilemez! Yaptığım Aşk büyüleri gerçekten Büyü ile alakası olmayan şeylerdir! Asla bozulmaz ve ters etki etmez.

Sevdiğiniz kişinin üzerine şartlanan Hadim ve Hüddamlar 7/24 kişinin yanında olur kişi bunu görmez, hissetmez ve duymaz. Sürekli sizin muradınız için hissiyatlar, Aklına ve kalbine sizinle ilgili güzel düşünceler girmeye başlar. Rahmani ve Ulvi Hüddamlar özel tılsım ve mühürlerin etkisi ile muradımızın gerçekleşmesine hizmet ederler. Dualı kasemlerin ve zikirlerin yüzü suyu hakkı hürmetine istediğiniz kişi size gerçekten aşık olur.

GİDENİ GERİ GETİRME

Benzeri olmayan büyük tecrübeler ile sınanmış eşsiz murat hasılı ve arzuhal kabulü tılsımları hazırlıyorum. Özel tütsüler ile Misk, Amber, Zaferan, Gül yağı ve Safran ile gününde ve zamanında özel dua Kasemler okuyarak aşık etmek mümkündür. Yaptığım çalışmaların zikirleri çekilerek 7 gün ve 21 gün arasında kesin sonuç veren muhabbet celpleri yapıyorum. Daha etkili çalışmalar önerilirse bu çalışmalar 24 saat ve 72 saat arasında etki gösterir bunlar için beni arayın bilgi alın.  Gideni geri getirme, Dava açılmış mahkemesi olan eşleri tekrardan birleştirme, mahkeme kararından vazgeçirmek için çalışmalar yapıyorum. Eşler aralarındaki soğuklukları kaldırma, ikinci şahıslar araya girmişse ayırma büyüsü yaptırmadan benden destek alabilirsiniz. Bahsettiğim çalışamalar kolay işler değildir! Büyük zahmet ve emek gerektirdiği için herkese yapılmamaktadır. DETAYLI BİLGİ ve yardım almak için beni arayın görüşelim.

72 SAATTE ETKİ GÖSTEREN AŞK BÜYÜSÜ

Burada anlatılan, Aşk büyüsü adı altında geçen çalışmalar daha evvel denenmiş tecrübe edilmiş sınanmış çalışmalardır.

72 Saatte Sevdiğini aşık etmek mümkündür. Büyü yapmadan Dualı vefkler ile sizinle bağı olan birini kendinize aşık edebilirsiniz. Gideni geri getirme Eşini evine ve çoluk çocuğuna bağlamak ve Evlilik yönünde muhabbet celbi yaptırabilirsiniz.

Etkisi 3 Günde başlıyor ömürlüktür ve kalıcıdır. Büyü olmadığı için bozulma iptal edilme durumu olmaz! Yalnız şunun üzerine basarak belirtmek istiyorum, Aşk Büyüsü diye bu sayfamda bahsi geçen konu büyü olarak tanımlanmasın! Halk arasında bu ad aranıyor ve anıldığı için anlatılan bu tılsımlı esrarengiz uygulamalar aslında Büyü değildir. Medyum Efendi büyüden uzak durmaya, haramdan uzak durmaya gayret eden bir uzmandır. Kesinlikle büyü yapmadan günaha girmeden çalışmalar sunar ve kişiye özel yardımlar sağlar. Bu bağlamda burada bahsi geçen konuya özet ve örnek olması bakımından.

Aşk büyüsü adı altında yapılan asıl işlem (Mücerrep Bağlama Tılsımı)’dan daha kapsamlı ve ayrıntılı anlatılmaktan geri durulmuştur. Burada anlatılan uygulama ehli eline geçmezse, sakınca yaratır düşüncesiyle, ilmi detaylar bahsedilmemiştir. Vefk örnekleri bu sayfada kullanılmadı, başkaları tarafından art niyetli olarak kullanılmasını istiyorum. Bilinçsizce kötü yönde kullanılmasından çekindiğim için aşk büyülerinin Havas ve Esrarların dan bahsetmedim.

Aşk Büyüleri Hangi Sebeplerde Yapılırsa Etkili olur?

 • Sevdiğinizden Sebepsiz yere istemeden ayrılma,
 • Gideni Geri getirmek ve Evine bağlamak istenmesi,
 • Çocuklarını İhmal eden eşin evine ve çocuklarına bağlanması istendiğinde,
 • Seni İstemeyen birini Kendine Aşık etmek ve aranızda muhabbet olması için,
 • Mahkeme ve boşanma durumlarında mahkemeden vazgeçirmek istenirse,
 • Eşinizle Aranıza ikinci bir (kadın veya erkek) kişinin girmesi,
 • Eşinizin sizi hak etmediğiniz halde aldattığını düşündüğünüzde,
 • Birlikte Olduğunuz şahsın sizi terk etmesi ortada bırakması durumunda,
 • Yıllarınızı ve Hatta ömrünüzü adadığınız kişinin sizi ortada bıraktığında,
 • Sizi Sevmiş hatta sizinle bir yuva kurmak isteyen, hiç sebep yokken sizden soğumuş uzaklaşmışsa,
 • Söz ve Nişan yapılmış ve birlikte olduğunuz kişi sizi bırakmış terk etmiş, derdinize derman için yardım alınabilir.

Aşk ve Muhabbet hakkında tüm istek ve arzularınız için 7 Gün 24 Saat hiç çekinmeden beni arayabilirsiniz.

Hakkında Sitesi Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü Büyüler

Medyum Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü Kısmet Açma Aşk ve Bağlama Büyüsü medyum, medyumlar, büyü, büyüler, büyü çeşitleri, büyü bozma, aşk büyüsü, bağlama büyüsü, soğutma büyüsü, ayırma büyüsü, papaz büyüsü, kısmet açma, rızık açma, vefk, muska, havas ilmi, dualar, dua, en iyi medyum, yıldızname

2 yorum

 1. Sahip olduğum düşünce tarzım nedeniyle özellikle aşk büyüsü vs. gibi konulara olan inancım zayıftı. Ta ki sizinle karşılaşıncaya kadar. Zorlu bir ilişkide çareyi ancak aşk büyüsü yaptırarak bulabileceğimi söylediklerinde, inanmasam da denemiş olmam hayatımın kadınının şu an eşim olmasını sağladı. Özverili desteğiniz için size minnettarım. Çok teşekkürler ve başarılar diliyorum.

 2. Birbirimizi çok sevdigimiz halde, ortada hiç sebep yokken aniden beni terk eden sevgilimi yeniden bana döndürdügünüz için size tesekkürü borç bilirim. Nisan hazirliklari yapmaya bile basladik. Ailesiyle de tanistirdi. Allah izin verirse yakinda da evleniyoruz. Her sey için sagolun

Cevapla