Anasayfa » Vefkler » Bağlama Vefkleri

Bağlama Vefkleri

Bağlama Vefkleri

Bağlama Vefkleri ni Türkiye’de en iyi
Dagistanli mustafa hoca Bağlama Vefkleri, bağlama celbi işlemlerinin üstad medyumudur. Bağlama büyüleri içerisinde en etkili olanı harmura Bağlama Vefkleri  ve canbar bağlama büyüsüdür .

Bağlama büyüsü yapılacak kişilerin anne adlarıyla birlikte bir takım malzemeleri gerekmektedir. Bağlama büyüsü yapıldıktan sonra geri gelmesi istenen ayrılmış terk etmiş sevgili tekrardan büyük bir aşkla sevgiyle bağlanıpdönüyor.

Bağlama Vefkleri Nasıl Yapılır

Bağlama Vefkleri Nasıl Yapılır Bana gerekli olan malzemeler Bağlama Vefkleri yapılacak olan kişilerin bir adet resimleri, iki tarafında anne adları ve kendi isimleri yeterli oluyor. Bazı durumlar da başka malzemeler de isteyebilirim.

Bu malzemeler kişilerin giymiş olduğu bir adet çamaşır, evlerinde bulunan 1 tane çatal, 1 tane kaşık gibi. Yaptığım çalışma sonucunda aşk büyüsü yapılan kişinin beyni devamlı sizi düşünüyor kalbi sizin için atıyor ve rüyalarında da sizi görüyor. Bir yere gözleri dalınca aklına siz geliyorsunuz .

Etkili Bağlama Vefki

Etkili Bağlama Vefki yapıldıktan sonra sizlere bir takım malzemeler göndereceğim. Bu malzemeleri siz kullanacaksınız. At nalı göndereceğim tüpte ısıtacaksınız. Bakır levha göndereceğim ısıtacaksınız.

Düğümlü Kiriş ipi göndereceğim bir ağaç dibine gömeceksiniz. Kilit göndereceğim yaşlı temiz bir ağaç dibine gömeceksiniz. 7 yada 11 gün akşamları yakmanız için tılsımatlar yani dualı kişiye özel vefkler göndereceğim bu vefkleri yakacaksınız.

Bu tür malzemelerden oluşan bağlama büyüsü çalışmaları gönderiyorum sizlerde kullanıyorsunuz. Niyet ederek bu çalışmaları yapıorsunuz. Çalışmanın üzerine neyi nasıl kullanacağınızı yazıyorum.

Hakkında Medyum Hoca En İyi Medyum Hocalar

medyum, medyumlar, büyü, büyüler, büyü çeşitleri, büyü bozma, aşk büyüsü, bağlama büyüsü, soğutma büyüsü, ayırma büyüsü, papaz büyüsü, kısmet açma, rızık açma, vefk, muska, havas ilmi, dualar, dua, en iyi medyum, yıldızname

3 yorum

  1. Mustafa hoca gerçekten ilimli bir insan bende sevdiğimde ayrı ve çok çaresizdim sevgilim beni kesinlikle istemiyor ve her seferinde benden kaçıyordu hocamızın yaptığı işlem sayesinde şu anda sevdiğim insanla çok mutluyum ve evlenmeyi düşünüyoruz allah sizden razı olsun hocam yaptığınız her işlemin hakkını veriyosunuz

  2. Hocam sizden allah razı olsun beni düstüğüm bu durumdan kimse kurtaramaz diye düşünüyodum
    psikolojim çok bozuktu ve artık kendimi tanıyamıyordum sizi tanıyıp sizinle konuşmaya başladıktan sonra gerçekten kendimi çok iyi hissediyorum artık hersey yolunda ve sevdiklerim yanımda allah sizi başımızdan eksik etmesin daha ne istiyebilirimki allahtan

  3. Sevgili Hocam,
    Okuldan binbir heves ve hayalle mezun olup, 2 sene iş bulamadan dolaştım durdum. Tam oldu bu iş, kesin çağıracaklar dediğim işler bile son anda bir bahaneyle ters döndü. İnternette şansızlık, kısmetsizlik için dua var mı diye bakarken sizin sitenize denk geldim. Aradığımda vefk çalışması önerdiniz. Vefkimi aldıktan 1 ay sonra iyi bir reklam ajansında grafiker olarak işe başladım. 4 ay dolacak. Çok teşekkür ederim hocam.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

Canlı Destek
1
Close chat
Hoş Geldiniz lütfen başla butonuna tıklayınız ve sorunlarınızı bildiriniz :)

Başla