Anasayfa » Gideni Geri Getirme » Boşanmak İsteyen Kocayı Geri Döndürme

Boşanmak İsteyen Kocayı Geri Döndürme

Boşanmak İsteyen Kocayı Geri Döndürme

Evlilikler ömür boyu diye başlasa da bir müddet sonra anlaşmazlıklar başlayabilir ya da taraflardan birisi uzaklaşabilir. Zaman zaman da araya üçüncü kişilerin girmesi söz konusudur. Özellikle çocuklu evliliklerde aile bütünlüğünün bozulmaması için çaba gösterilir. Evliliğini kurtarmak isteyen bir kadın çeşitli nedenlerle kendisinden ayrılmak isteyen eşine boşanmak isteyen kocayı geri döndürme büyüsü yaptırabilir.

Gideni Döndürme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Gideni geri döndürmek için yapılan büyüler ilişkilerde yaşanan ayrılıklarda yapılır. Çiftlerden birisinin ayrılıp gitmesi fakat partnerinin bu ilişkinin bitmesini istememesi durumunda geri döndürme büyüleri yapılmaktadır. Bu büyüler bağlama büyüleri kapsamındadır ve ülkemizde yaygın olarak uygulanan büyülerdir.

Geri getirme büyüleri çeşitli yollarla yapılabilir fakat büyülenmek istenen kişinin saç teli, iç çamaşırı veya şahsi bir eşyası kullanılarak yapılırsa çok daha etkili olduğu bilinmektedir. Eğer bu malzemeler sağlanamıyorsa büyü yapılacak kişinin ve annesinin adı kullanılarak da uygulama yapılabilir. Bu büyü için çeşitli malzemeler kullanılabildiği gibi vefk yoluyla yapılması da mümkündür ve çok başarılı sonuçlar alınabilir.

Geri Döndürme Büyüsünün Etkileri

Evliliklerde yaşanan sorunların giderilmesi ve boşanma aşamasına gelinmemesi oldukça önemlidir. Ülkemizde aile birliğinin çok değerli olması bu birliğin korunmasına da özen göstermeyi gerektirmektedir. Kadınlar eşleriyle yaşadıkları sorunları doğal yollarla aşmayı başaramadıklarında büyü yaptırma yoluna gitmekten çekinmemektedir. Eşleri boşanmak istediğinde kadınların boşanmak isteyen kocayı geri döndürme büyüsü yaptırma yoluna gittikleri görülmektedir.

Gideni geri getirme amaçlı yapılan büyülerin ortalama iki hafta sürede etkilerini gösterdiği bilinir. Bu büyü yapıldıktan sonra büyülenen kişi büyük bir özlemle geri döner. Bu geri dönüşten sonra büyülenen kişi bir daha boşanmanın sözünü dahi etmeyecektir. Bu büyü sayesinde dağılmak üzere olan yuvaların kurtulduğu ve evliliğin devam ettiği görülmektedir.

Boşanmak İsteyen Kocayı Geri Döndürme
Boşanmak İsteyen Kocayı Geri Döndürme

Hakkında Sitesi Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü Büyüler

Medyum Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü Kısmet Açma Aşk ve Bağlama Büyüsü medyum, medyumlar, büyü, büyüler, büyü çeşitleri, büyü bozma, aşk büyüsü, bağlama büyüsü, soğutma büyüsü, ayırma büyüsü, papaz büyüsü, kısmet açma, rızık açma, vefk, muska, havas ilmi, dualar, dua, en iyi medyum, yıldızname

Bir yorum

  1. Kocam evi terk edip gitmişken buldum sitenizi. Allah biliyor ya pek ümitli aramadım sizi. Döneceğine hiç ihtimal vermiyodum çünkü yabancı kadın çok güzeldi. 8-9 ay vazgeçip döner diye bekledim ama adam son aylarda eve uğramaz olmuştu. Siz, Allah’ın izniyle geri dönecektir dediğinizde sevindim ama buruktum. Sonra sanki mucize gibi geri döndü bana hem de senin yerini kimse tutmuyor diyerek. Hocam size hakkımı sonuna kadar helâl ediyorum, lütfen siz de hakkınızı helâl edin. Allah’a emanet olun.

Cevapla