Anasayfa » Hakkında

Hakkında

Hakkında

Hakkında

Dagistanli mustafa hoca Kimdir?

Dagistanli mustafa hoca,17 yaşından itibaren medyumluk yeteneklerini kullanma konusunda içsel bir motivasyon hissetmiştir. Gördüğü yada hissettiği şeyleri kelimelere dökmeye başlamıştır.Hislerini ve sezgilerini ilerleyen yıllarda gelişerek arttırmıştır. Doğuştan gelen bu özellikleri ile duru görü ve işiti alanında kendini ispat etmiştir.

Çok uzun yıllardır sorunları olan insanlara danışmanlık yapmaktadır. Çözülemeyecek bir çok konunun çözülmesinde destekçi olmuştur.

Bir çok büyüye uğrayan kişinin büyü sorunlarının çözümünden tutunda, şanssızlık, kısmetsizlik yaşayan kişilere, eşler arasında çıkan bir takım engellerin kaldırılması, iş yaşamıyla alakalı v.b bir takım paranormal konuların çözümünde insanlara hizmet vermektedir.

Türkiye’de medyum mesleği ile binlerce kişinin her türlü sorununu çözen, havas ve gizli ilimler üstadı Dagistanli mustafa hoca sizlerin bütün sorunları için hizmetinizde.

Değerli ziyaretçilerim sizlere özel olarak Aşk Bağlama, Geri Getirme, Bağlama Büyüsü, Büyü Bozma ve Kısmet Açma gibi Çalışmaları Dagistanli mustafa hoca 7 İle 21 gün arasında çözüm odaklı çalışmalar yapmaktayım arayın sizlerinde sıkıntılarınıza derman olalım…
Dagistanli mustafa hoca Türkiye de kendini ilmiyle ispat etmiş nadir yetişen medyumlardandır. Her konuda insanlara yardım eden Dagistanli mustafa hoca, İnternet üzerinden kendisine ulaşan insanlara yardım etmektedir.

Hakkında
Hakkında