Anasayfa » Büyüler » İdrar Büyüsü

İdrar Büyüsü

İdrar Büyüsü

İdrar Büyüsü

İdrar büyüsü bağırsaklar yardımıyla yapılan ve gerçekten çok tesirli olan bir büyü çeşitlidir. Yapıldıktan sonra kuru bir yerde muhafazaedilmesi gerekir.

İdrar Büyüsü Nedir

Büyüler ve yapılışları ile ilgili olarak en çok öğrenilmek istenilen konu büyü çeşitlerinin nasıl yapıldığıdır. Genel olarak kişiler büyüler konusunda bilgi sahibi olmak isterler ve büyü yapmak isterler. Bilinmelidir ki büyü herkesin yapabileceği kadar basit bir çalışma değildir.
Büyü Allah-û Teala’nın isimleri ve Ayetleri ile yapılmaktadır.  Büyü yapan kişiler yani hocalar Esma ve Ayetleri pis mekanlarda kokular tütsüleyerek ve bazen ters yazarak ya da okuyarak yaparlar.
İdrar büyüsü bir karış koyun bağırsağının içerisine idrarı bağlanılmak istenilen basdığı topraktan bir avuç kadar alınır ve konulur. Bağırsağın içine konulan toprak üzerine burada yazmayacağımız ve uzun olan bir dua bulunmaktadır o dua bağırsağa okunur.
Daha sonrasında ise bazı özel olan buhurlar yakılır. Sonrasında tekrar kısa olan bir ayet vardır ve o okunur kişinin adı söylenir ve sidikliğini bağladım denir. İşlem yapılan bağırsağa bir düğüm atılır ve sonra bunu kuruyabileceği bir yerde muhafaza edilir. Bağırsak kurudukça büyü yapılan kişi idrarını yapamaz hale gelir. Doktor doktor gezse de nafiledir.
 
aşık etme medyumu, aşk büyüsü, aşk büyüsü belirtileri, aşk büyüsü medyumu, aşk celbi, aşk celbi etkili olur mu, aşk celbi hazırlanışı, aşk celbi nedir, aşk celbi örnekleri, aşk tılsımı, aşk tılsımı nasıl uygulanır, aşk tılsımının işlevi, aşk tılsımının işlevi nedir, Ayırma büyüsü nedir, ayırma büyüsünün etkileri, bağlama büyüsü, bağlama büyüsü medyumu, büyüsü, canbar büyüsü, eşi eve bağlamanın duası, etkili aşk büyüsü, etkili medyum, evlenme büyüsü, evlilik büyüsü, gerçek medyum, gerçek medyumlar, geri getirme büyüsü, geri getirme büyüsü medyumu

Hakkında Sitesi Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü Büyüler

Medyum Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü Kısmet Açma Aşk ve Bağlama Büyüsü medyum, medyumlar, büyü, büyüler, büyü çeşitleri, büyü bozma, aşk büyüsü, bağlama büyüsü, soğutma büyüsü, ayırma büyüsü, papaz büyüsü, kısmet açma, rızık açma, vefk, muska, havas ilmi, dualar, dua, en iyi medyum, yıldızname

Cevapla