Anasayfa » İletişim

İletişim

 Ofis                                   mobil


0264 718 82 64        0533 027 08 28

 medyumdagistanlimustafahoca@gmail.com

 VERGİ LEVHALI GERCEK MEDYUM 


SONUCA GİDEN YOL

Kendisine çözüm ürettiğimiz sayısız kişi, üzerindeki olumsuz enerjinin uzaklaşmasından sonra hayatın kendilerine daha farklı yaklaştığını belirtmişler, bu paralelde kendilerinin de hayata baktıkları pencerenin değiştiğini ve negatif etkilerin altında kaldıkları dönemlere göre çok farklı bir çizgiyle AİLE, İŞ, ÖZEL HAYAT ve İLİŞKİLERİNDE başarıya ulaştıklarını ifade etmişlerdir.

İletişim

Aileden gelen özelliklerini, üniversite eğitimi, araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş, HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ (Astroloji) ve SPİRİTUALİZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilen, ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki medyumlar arasında ön plana çıkmış bir fenomendir.

 

GİZLİLİK :

Medyum Dagıstanlı Mustafa Hoca , içinde bulunduğunuz size özel durumları ve paylaştığınız bilgileri gizlilik ilkeleri gereğince, hiç bir şekil ve şartta 3.cü şahıslarla paylaşmayacağını beyan ve taahhüt eder.
DİKKAT :
Çevrenizden edindiğiniz bilgilerle büyü yapma (Aşk BüyüsüBağlama BüyüsüPapaz BüyüsüAyırma Büyüsü veya Soğutma Büyüsü v.b.) girişiminde kesinlikle bulunmayınız, tehlikelidir, zarar görebilirsiniz…
UYARI :
Bu site içeriği manevi bilgiler nedeniyle geçici olarak kişi üzerinde etkilenmelere yolaçabilir. İçerik tamamen bilgilendirme amaçlıdır ve kişi üzerindeki etkilenmelerden doğrudan ziyaretçi sorumludur. Bu site 18 yaşından küçükler için uygun olmayabilir.