Anasayfa » İntikam Büyüsü » İntikam Büyüsü

İntikam Büyüsü

İntikam Büyüsü

İntikam bir kimsenin düşmanına yada kendisine zarar veren birine karşılık verdiği eylemdir. İntikam ve nefret oldukça güçlü duygulardır. Size zarar veren kişiler uzakta olduğu gibi çok yakınınızda bile olabilir. Hatta öyleki eşiniz, sevgiliniz , arkadaşınız ve ya ailenizden birisi bile olabilir. Bizler insan olarak bazı zamanlarda haksızlıklara uğrayabilir hiç haketmnediğimiz kişilerden beklemedsiğimiz şekilde zarar görebiliriz. Bu durum karşısında bazen o kadar incinir okadar mutsuz oluruz ki hayata küseriz. Oysa güçlü olmak en güzelidir. Hiçbir zaman insanın kendisine yapılmış bir kötülük karşılıksız kalmamalıdır.

Hani bazen deriz ya bu dünyanın öteki tarafı var diye oraya gidip gelen var mıdır? Emin olabiliyormuyuz ettiğini bulacağından? Hayır. Neden öyleyse ettiği yanına kalsın sizi üzenin. Bu dünyada da size yapılan yanlışın karşılığını vermek en doğal hakkınız. Hiç kimse mutsuz olmayı hak etmez hele bu kendinizse.

Çok farklı düşmanlar kazanmış olabilirsiniz. Dediğim gibi bazen yakınızda iken çok uzaktan birisi bile olabilir.

  • Eski sevgiliniz yada eşiniz sizi aldatmış olabilir. Ailenizle görüştürmüyor olabilir. Hatta bir boşanma durumu var ise size en değerli varlığınız olan evladınızı bile göstermiyor olabilir. Bunlar çok derin acılar. Size verilmiş büyük zararlar. Zalime gücünüzde yetmez bazen. Ama üzülmeyin her şeyin bir çaresi var. Sizin çareniz  Hoca!
  • İş hayatımızda da rakiplerimiz olmazmı bazen? Aslında herkesin iş hayatında ayağını kaydırmak isteyen bir iş arkadaşı olabilir. Sinsice yaklaştığı zaman size sizin için en güzel kariyeri fırsatları elinizden almış olabilir ve size kendinizi kurtacak hiç bir şey kalmamıştır. Bu durumda sizin yüreğinize su serptirecek size bir oh dedirtecek kişi yine  Hocadır.
  • Ayrıldığınız eşinizin ailesine karşı da yapılacak en etkili büyüdür intikam büyüsü bu şekilde hayatlarını yerle bir edebilirsiniz.

Hoca intikam büyüsünün birkaç çeşitini yapmaktadır. Bunların içinden sizin durumunuza en uygun olanı belirleyip ona göre büyüyü uygulamaya başlar. İntikam büyüsü için bir çok hastasının olmasının yanında  hoca bu konuda yurt dışında eğitimde vermiştir. Şanı bir tek ülkemizde değil yurt dışında da bir çok ülkede duyulmuştur. İntikam büyüsü için yaz aylarını yada tatillerini denk getirmek için aylar öncesinden  Hocadan randevu alan hastaları vardır. Bu hastaların ortak özelliği ise  hocadan vazgeçememeleridir. İntikam büyüsünü yaptıranlar etkisini görünce başka ne tür dertleri varsa çaresi için hocaya koşmaktadır

İntikam büyüsünün birkaç çeşidi vardır bunlardan bazıları ise mum büyüsü ve sabun büyüsüdür. Bu iki büyü çeşidi kara büyü grubuna girdiği için tahmin edersiniz ki çok etkili ve bunun yanı sıra ağır büyülerdir. İntikam büyülerini Raina hoca gibi bu işin ehli profesyonel bir alime yaptırmadığınız takdirde büyünüz tutmayacağı gibi ortaya çok talihsiz sonuçlar çıkabilir.

İntikam büyüsü bir ömür boyu devam eder. Ancak siz kendi arzunuzla bozdurmak isterseniz yine  hoca yardımcı olacaktır. Unutmayın bu büyüyü bir kişi yapar bir kişi bozar o da  hocadır.

 

Hakkında Sitesi Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü Büyüler

Medyum Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü Kısmet Açma Aşk ve Bağlama Büyüsü medyum, medyumlar, büyü, büyüler, büyü çeşitleri, büyü bozma, aşk büyüsü, bağlama büyüsü, soğutma büyüsü, ayırma büyüsü, papaz büyüsü, kısmet açma, rızık açma, vefk, muska, havas ilmi, dualar, dua, en iyi medyum, yıldızname

Bir yorum

  1. Yabancısı olduğumuz bu gurbet ellerde içine düştüğümüz lanet olasıca durumdan bizi kurtardın ya Allah ne muradın varsa versin. Hocam sırf Almanya ya gelmek için kızımla evlenip, sonra da kızıma türlü türlü kötülükler yapan pis adam artık bizden tamamen ayrıldı. O gönderdiklerinden sonra gidip kendisi boşanma davası açtı geçen hafta da çok şükür sonuçlandı, çocuğum kurtuldu. Allah bir değil bin kere razı olsun senden.

Cevapla