Anasayfa » Tılsımlar » KİŞİYE ÖZEL MÜSELLES VEFK TAKILARI

KİŞİYE ÖZEL MÜSELLES VEFK TAKILARI

EVRENSEL DÜZENİN İLAHİ KODLARI
‘’ Şans, talih, bereket, aşk, düşünce, duygular, kısaca sizi siz yapan her ne varsa, yaratılmış bu muhteşem düzenle uyum içinde olup olmadığınıza göre ya mutluluğunuz, ya kederiniz olacaktır’’
Yaşam size ulaşmadan önce görünen ve görünmeyen öyle kapılardan geçer ki, aynı belli bir frekensta yayın yapan radyo gibi onun frekansına geçmeden ne yöne ilerleyeceğinizi bilemez, o ilahi seslenişi duyamazsınız.
Müselles kareleri tamamen kişiye özel bilgilerle oluşturulan, kendine özgü bir ritüeli ve öğretisi olan, geçmişten günümüze kadar farklı alanlarda, gerek islami ilimlerde, gerek spritüel uygulamalar olarak farklı inançlarda başka isimlerle yer bulmuş, uyumun ve batını etkinin harika düzenleridir.
Bunu şöyle düşünün; evet siz muhteşem bir potansiyele sahip güçlü bir ateşsiniz, gerektiğinde ısıtmaya, aydınlatmaya, dönüştürmeye muktedirsiniz. Gerektiğinde yakıp kül edecek gücünüz de mevcuttur. Fakat tüm bu gücünüzü ortaya çıkartmak için küçücük bir kıvılcıma, bir kibrit çöpüne veya çakmak taşına ihtiyaç duyarsınız. O büyük potansiyeliniz o ilk kıvılcımla ortaya çıkar ve gelişir.
İşte müselles karelerini böyle düşünün, o ilk kıvılcımdır, size sihirli değnekler gibi başınıza değip yeni birini vermez. Size zaten sizde olan, fakat türlü nedenlerle önü tıkanan o muhteşem potansiyelinizi kullandırmak, kendiniz dahil diğer her şeyle uyum ve rahatlık içinde olmanızı sağlar.
Bunu her yönde düşünün maddeye dair, duyguya dair, akla, fikre dair, başarıya dair, yapabilme gücüne dair, sevgiye dair her ne varsa o zaten sizdedir, yeter ki ona hazır ve uyumlu olun, başlamaya ve bitirmeye gücünüz olsun, kendinizi akışa bırakacak kadar rahat olun, göreceksiniz ki gerisi su gibi akıp gidecektir.

KİŞİYE ÖZEL MÜSELLES VEFK TAKILARI
KİŞİYE ÖZEL MÜSELLES VEFK TAKILARI

Hakkında Sitesi Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü Büyüler

Medyum Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü Kısmet Açma Aşk ve Bağlama Büyüsü medyum, medyumlar, büyü, büyüler, büyü çeşitleri, büyü bozma, aşk büyüsü, bağlama büyüsü, soğutma büyüsü, ayırma büyüsü, papaz büyüsü, kısmet açma, rızık açma, vefk, muska, havas ilmi, dualar, dua, en iyi medyum, yıldızname

Cevapla