Anasayfa » Büyüler » Ölüm büyüsü

Ölüm büyüsü

Ölüm büyüsü

Birçok insanın en temel bilgilerinden olan büyü çeşidi olarak bakıyorum ben buna. Aslında çok defa bir çok filme ve senaryoya bile konu edilmiş olan ölüm büyüleri, aslında en kesin yapılan çalışmaların başında geliyor. Aslında biraz da farklı bir çalışma şekli gerektiriyor. Yani ben bu büyü hakkında yalnızca bilgi vermek istiyorum. Bu bilginin yanı sıra asla bu ölüm büyülerini yapmam da yapana da onay vermem arkadaşlar.

Sadece böyle şeylerin gerçekten var olabildiği ile ilgili birtakım bilgiler vermek adına yazıyorum. Çünkü biliyorum ki pek çok insan bunları merak ediyorlar. Ölüm büyüsü yapılan kişi bu işlem sırasında aslında cin hükümdarı olarak bilinen İfrit cinine musallat edilmek koşullarıyla yapılır.

Elzer kavminden olan İfrit cini zaten bir şekilde musallat olduğu zaman birine, 10 gün gibi bir süreçte insanı kesin olarak öldürür. Bunu zaten dini inancı olmayan, Allah inancı olmayan insanların yaptıklarını da belirtmek isterim. Çünkü bu çeşit bir çalışma yapan insan artık kendinden de dünya nimetlerinden de ahiret nimetlerinden çoktan vazgeçmiş sayılır.

Ölüm büyüsü yaparken mefta bacağından tutun da domuz bağırsağına kadar pek çok sapıkça malzemeler kullanılır. Burada köpeğe yedirilmesi gereken bir çalışma yapılır ve her gün köpeklere verilmek üzere yatsıdan sonra uygulanır. Yani bunların detayları elbette çok fazla ancak bu konu hakkında bilgileri derinleştirmek bile yersiz olacaktır.

Hakkında Sitesi Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü Büyüler

Medyum Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü Kısmet Açma Aşk ve Bağlama Büyüsü medyum, medyumlar, büyü, büyüler, büyü çeşitleri, büyü bozma, aşk büyüsü, bağlama büyüsü, soğutma büyüsü, ayırma büyüsü, papaz büyüsü, kısmet açma, rızık açma, vefk, muska, havas ilmi, dualar, dua, en iyi medyum, yıldızname

Cevapla