Anasayfa » Define İşaretleri » Salyangoz Define işareti

Salyangoz Define işareti

Salyangoz Define Işareti
Salyangoz Define işareti: Salyangoz olan yerde su aranmalıdır, tıpkı balık gibi gömüsü suya yakın yerde olur, suyun akışına değil geriye doğru araştırma yapılmalıdır, geri istikameti suda olduğu gibi salyangozun kendisi içinde geçerlidir, bulduğunuz salyangozun arkasına doğru araştırma yapmalısınız.
Salyangoz doğurganlığı sembolize eder birden çok yerde gömüsü vardır en anlamdaş işaret dediğimiz gibi balıktır, balıktaki mantık salyangozda uygulanabilir. Arazi ortamlarında salyangoz işaretiyle karşılaşmak çok fazla mümkün değildir, nadir bulunan işaretlerdendir işiareti bulduğunuz an bölge karantinaya alınmalı yakınlarında doğal görünümlü unsurlar bakılmalıdır, farklı kaya, su kuyusu veya patika yol aranmalıdır, bulunan yoldan geriye doğru araştırma yapmanız tavsiye edilir..

Hakkında Sitesi Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü Büyüler

Medyum Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü Kısmet Açma Aşk ve Bağlama Büyüsü medyum, medyumlar, büyü, büyüler, büyü çeşitleri, büyü bozma, aşk büyüsü, bağlama büyüsü, soğutma büyüsü, ayırma büyüsü, papaz büyüsü, kısmet açma, rızık açma, vefk, muska, havas ilmi, dualar, dua, en iyi medyum, yıldızname

Cevapla