Anasayfa » Büyüler » Sicim büyüsü

Sicim büyüsü

Sicim büyüsü

Sicim Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır?

Sicim büyüsü ip büyüsü ya da iplik bağlanarak yapılan ve karı koca, aile çocuk ya da iki sevgiliyi birbirine gönülden aşk ile bağlanmasını sağlamak için yapıldığı gibi; düşman tarafların gözünü ve dilini bağlamak için de yapılabilmektedir.

Peki sicim ya da diğer adı ile ip bağlama büyüsü nasıl yapılır? İp bağlama büyüsü yapabilmek için ipek ya da keten dokuya sahip sicim ipi denilen ipliklerin okunmak suretiyle değişik sayılarda düğümlenmesi ile gerçekleştirilen bir büyü şeklidir. Her düğüm için okuma yapıldıktan sonra düğüm üzerine okuyan kişi tarafından üflenir. Büyü niyete bağlı olarak tek iplik ile yapılabildiği gibi üç ya da yedi iplikle de yapılmaktadır.

Burada dikkat edilmesi gereken en ince detay kişi kendine bağlamak ya da düşmanlarınızın rızkını, kısmetini bağlamak için mi yapılmasıdır. Yapılan her büyü de olduğu gibi ip büyüsünde de büyüyü yaptığınız yerin, üzerinizdeki kıyafetlerin temiz olmasının yanı sıra mutlaka gusül abdesti alınmış olmalıdır. Çamaşır makinesinden yeni çıkmış kıyafetleri kullanarak bulunduğunuz ortamda kirliliğe sebep olabilecek her şeyi çıkartılması gerekir.

Bunun yanı sıra yeni taharetlenmiş ve abdest alınmış olunması cinlerin ortamdan ve sizden uzak kalarak amellerinizi bozmasına engel olabilirsiniz. Sonrasında gönülden kuşkusuz bir inanç ile niyet ederek büyü işlemine başlayabilirsiniz. En yaygın büyü çeşitlerinden biri olan ip büyüsünde genellikle yedi düğüm kullanılır ve oldukça ağır bir taşın altına konularak niyet hakkında dua edilir.

Hakkında Sitesi Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü Büyüler

Medyum Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü Kısmet Açma Aşk ve Bağlama Büyüsü medyum, medyumlar, büyü, büyüler, büyü çeşitleri, büyü bozma, aşk büyüsü, bağlama büyüsü, soğutma büyüsü, ayırma büyüsü, papaz büyüsü, kısmet açma, rızık açma, vefk, muska, havas ilmi, dualar, dua, en iyi medyum, yıldızname

2 yorum

  1. Çok sevdiğim Nazlım’a sayenizde kavuştum. Benden bir kaç yaş büyük diye kesinlikle kabul etmeyen, hatta bu evlilik olursa beni sileceklerini söyleyen annemle babam şimdi eşimi çok seviyorlar. Onlar sizin sayenizde ikna oldular hocam. Nazlı ve ben size minnettarız.

  2. Neredeyse bitmek üzere olan evliligimi, sizin sayenizde kurtardim, üstelik eskisinden daha da iyi haldeyiz. 9 yildir oturup sohbet edemedigim kocam artik eve gelip sohbet etmek için neredeyse can atiyor. Çocuklarim, 1 aydir mutlu aile gördüler, biz filmlerde oldugunu sandigimiz mutlulugu evimizde yakaladik. Allah sizden razi olsun. Selamlar.

Cevapla