Anasayfa » Büyüler » Tuvalet büyüsü

Tuvalet büyüsü

Tuvalet Büyüsü

Tuvalet büyüsü

Birçok büyü çeşidi vardır. Aslında büyüler, iyi niyetli ve kötü niyetli olarak ayrılabilir. Tuvalet büyüsü de kötü niyetli büyülerden biridir.
Tuvalet büyü nasıl yapılır
Şeytani bir güç kullanmak isteyenlerin tercih ettiği tuvalet büyüsünün amacı, yapılan kişiye istenilen her şeyi yaptırmak, kısacası tuvalet büyüsü yapılan kişiyi kontrol altına almaktır. Özellikle büyü işinde uzman olanlar tuvalet büyüsünü doğaüstü varlıklarla iletişime geçerek oldukça kolay bir şekilde uygulayabilirler.
Bu büyüyü yapmak için kullanılan malzemelerde sınır yoktur. Büyü yapmak için kullanılan bütün malzemeler tuvalet büyüsünde etkilidir. Sadece okuma da bazı değişiklikler vardır.
Bazen tuvalette okunan dualarla, bazen tersten okunan dualarla bu büyü yapılabilir. Çok tehlikeli büyülerden biri olan tuvalet büyüsü, yapılan kişiyi kısa sürede etkisi altına alır. Kişi bu büyüye maruz kaldıktan sonra kendi iradesi ile karar veremez hale gelir. Cinler büyü yapılan kişiye musallat olur ve kesinlikle rahat bırakmaz. Büyüler kişinin kararlarını etkilemek için yapıldığı için özellikle tuvalet büyüsü gibi kötü amaçlı büyüler, büyü yapılan kişiyi ölüme kadar götürebilir. Bu nedenle yapanın da yaptıranın da dikkatli olması gerekir.

Hakkında Sitesi Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü Büyüler

Medyum Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü Kısmet Açma Aşk ve Bağlama Büyüsü medyum, medyumlar, büyü, büyüler, büyü çeşitleri, büyü bozma, aşk büyüsü, bağlama büyüsü, soğutma büyüsü, ayırma büyüsü, papaz büyüsü, kısmet açma, rızık açma, vefk, muska, havas ilmi, dualar, dua, en iyi medyum, yıldızname

Cevapla