Anasayfa » Vefkler » Vefk ilimleri

Vefk ilimleri

Vefk Ilimleri

VEFK İLİMLERİ

Dagistanli mustafa hoca; Vefk ilimlerini uygulayarak sorununuza etkili çözümler sunan tek medyum hoca Vefk ilmi öyle basit bir ilim değildir. Vefkler bizim hayatımızı kolaylaştıran gizli yardımcı görevi üstlenmektedir. Vefki yapan medyumun, hocanın çok iyi derecede ebced hesabını bilmesi lazım.

Öyle şekilli çizgiler yazılar yazmayla vefk yapılmaz. Vefk usulüne göre yapıldıktan sonra dualanacaktır. Fakat günümüzde öyle sahtekar Medyum hocalar türemişki vefk yaptığını millete inandırarak fotokopi ile çoğalttığı vefkleri ucuk kaçık fiyatlara satmaktadır. Medyum Harun hocanız olarak benim yaptığım vefkler tamamiyle el yazımı ve dualı vefklerdir.

Dagistanli mustafa hoca: değerli ziyaretçilerim istediğiniz her manevi konuda size gerçek el yapımı vefk hazırlayabilirim. Örneğin; Büyünün etkisini kaybetmesi çözülmesi için vefkler , cin’den ve kötülüklerden korunmak için koruyucu vefk, şirin görünmek için vefk, iş bereketi için vefk, evlilik nasiplerinin açılması için vefkler, aşk ve bağlama vefkleri, evlilik vefkleri, güzel görünmek için vefk, ayrıldığınız sevgilinizin size tekrar dönmesi için bağlama vefki genel olarak hazırladığım vefk çeşitleridir.

Bir diğer hususta vefkin evrensel olduğudur yani muska gibi etkisini kaybetmemesidir. Bunun sebebi vefkler ve vefkin insan manyetizmasıyla alakalıdır. İnsanların beynindeki negatif elektriği nötürleştirmeye yarar. Medyum Harun; en iyi vefk tabikide kuran-ı kerim’dir.

Dagistanli mustafa hoca olarak ben vefkleri tamamiyle islami usüllere göre hazırlıyorum. Vefki yazarken kuran-ı kerimdeki ayeti kerimelerle yazıyorum.

Onların hadimleriyle yazarak sizlerin sorununun en kısa zamanda çözülmesini sağlıyorum. Bir medyum hoca vefk yazıyorsa arkasında sonuna kadar durmalıdır.
Dagistanli mustafa hoca olarak yaptığım her işin sonuna kadar arkasında duruyorum. Allah (cc) hepimizi doğru insanlarla karşılaştırsın.

Vefk Ilimleri
Vefk Ilimleri
Vefk Ilimleri
Vefk Ilimleri

Hakkında Medyum Hoca En İyi Medyum Hocalar

medyum, medyumlar, büyü, büyüler, büyü çeşitleri, büyü bozma, aşk büyüsü, bağlama büyüsü, soğutma büyüsü, ayırma büyüsü, papaz büyüsü, kısmet açma, rızık açma, vefk, muska, havas ilmi, dualar, dua, en iyi medyum, yıldızname

Bir yorum

  1. Son 7 yılda üç defa iş kurup battım. Bir türlü rast gitmedi işlerim. Bir arkadaşım size gelmişti telefonunuzu verdi bir görüş bişey kaybetmezsin dedi. Allah biliyor, çok ta bişey değişmeyeceğini düşünerek aramıştım sizi. Ben mi değiştim, müşteriler mi değişti bilmiyorum başladığım işin ekmeğini yiyoruz çoluk çocuk. Bir de sizin gibi bir abim oldu. Abi iyi ki tanışmışız çok teşekkür ederim.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

Canlı Destek
1
Close chat
Hoş Geldiniz lütfen başla butonuna tıklayınız ve sorunlarınızı bildiriniz :)

Başla